Zderzenie czołowe na DK40. Dwóch kierowców trafiło do szpitala

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Zderzenie czołowe na DK40. DwĂłch kierowcĂłw trafiło do szpitala",

w którym piszą, że "Na odcinku DK40 między Prudnikiem a GłogĂłwkiem doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Obaj kierujący zostali ranni i trafili do szpitala. Ruch na trasie został juĹź przywrĂłcony. Do zdarz (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.