Zderzenie czoĹowe na DK40. DwĂłch kierowcĂłw trafiĹo do szpitala
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Zderzenie czoĹowe na DK40. DwĂłch kierowcĂłw trafiĹo do szpitala",
w którym piszą, że
"Na odcinku DK40 miÄdzy Prudnikiem a GĹogĂłwkiem doszĹo do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Obaj kierujÄ
cy zostali ranni i trafili do szpitala. Ruch na trasie zostaĹ juĹź przywrĂłcony. Do zdarz (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.